2022.02.21 godz. 17:22 Złotoryja, Dolnośląskie

wyrok po dwóch sprawach sądowych bez adwokata, w którym sąd okręgowy orzekł 3 lata zakazu prowadzenia pojazdow mechanicznych w ruchu lądowym

Wyjaśnienie sytuacji

Zostałem zatrzymany podczas prowadzenia pojazdu pod wpływem śroków odurzających w postaci metaamfetaminy o stężeniu we krwi 500 ng/ml. Sąd orzekł 3 lata zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym oraz karę grzwyny. Dostałem z sądu postanowienie o sprostowanie oczywistej pomyłki pisarskiej. Co mam teraz zrobić ?? Napisać o uzasadnienie wyroku ?? do mogę więcej zrobić ? czy rozsądne jest teraz zatrudnianie adwokata ??

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lut 2022 10:54

Jeżeli chce Pan się odwołać to warto zatrudnić obrońcę.