2020.07.23 godz. 11:43 Biała Podlaska, Lubelskie

Sprzedaz spodni

Wyjaśnienie sytuacji

Wystawilam ogloszenie sprzedazy spodni na aplikacje snapix i zglosila sie osoba z finlandi ktora chciala przejsc na poczte aby negocjowac. Teraz pisze ze wyslala pieniadze na moje konto (jednak niczego nie dostalam). Oczekuje odemnie teraz wyslania 475zl na poczcie polskiej moneygram poniewaz mowi ze wtedy bank zobaczy i potwierdzi tranzakcje niby wyslanych pieniedzy. Prosze o porade

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Katarzyna Jarosz

Krosno, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lip 2020 13:37

Szanowna Pani, postępowanie kupującego jest co najmniej dziwne i może stanowić próbę oszustwa. Proszę poprosić o potwierdzenie przelewu od tej osoby. Z poważaniem, adw. Katarzyna Jarosz
Tak Nie

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lip 2020 13:36

Dzień dobry, jest to dość podejrzane zachowanie, sugeruję nie wysyłać żadnych pieniędzy, bo może się Pani stać ofiarą oszustwa. pozdrawiam