2020.09.15 godz. 22:40 Racibórz, Śląskie

Wyzwiska w mediach społecznościowych oraz e-mail.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, Nazywam się Weronika, od jakiegoś czasu prowadzę kanał na YouTube oraz Fanpage na Facebook. Nie mam dużo obserwujących.Niestety Od kilku dni dostawałam obraźliwe wiadomości z wyzwiskami i nie miłe komentarze pod postami. Oczywiście zablokowałam wszystko w miarę możliwości. Wiem, że tonie rozwiązanie na dłuższy czas, Jednak dziś dostałam kolejną wiadomość tym razem na e-mail z wyzwiskami oraz groźbą, że mnie podpali. Nie wiem co mam robić. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Wrz 2020 15:16

proszę sprawę zgłosić na policję.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)