2022.12.17 godz. 14:55 Wałcz, Zachodniopomorskie

Wzielem kredyt na wycieczkę I wynajem domu

Wyjaśnienie sytuacji

Nie cały miesiąc temu wziełem kredyt na wynajem domu z narzeczona nie stety jest tylko w umowie na kredyt mielimy go splacac razem a ona po wynajęciu mnie zostawila czy jest możliwość żeby odzyskac chociaż połowę z tego nie mieliśmy umowy nie stety spisanej mam tylko wiadomości ze odda mi tylko 5 tysięcy i nic więcej a kredytu jest 26 tys

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Gru 2022 10:41

dzień dobry, istnieje taka możliwość jednak niezbędna będzie analiza umów. Zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl