2022.09.18 godz. 19:40 Dębica, Podkarpackie

Wzór pisma o przekazanie pieniędzy osobie z rodziny w celu późniejszym przepisaniu aktu notarialnego domu że ta osoba zrzeknie się praw do swoich udziałów.

Wyjaśnienie sytuacji

Potrzebuje wzór pisma którego nie będzie można podważyć po podpisaniu i otrzymaniu pieniędzy. Celem jest zrzeknięcie się udziałów lub pisemne zgodzenie się w późniejszym czasie na zrzeknięcie się tych udziałów i przepisaniu aktu notarialnego. Chciałbym się zabezpieczyć przed zmiana zdania w późniejszym czasie osoby której powieże już pieniądze teraz. Osoba zgodziła się na pewną cene za udziały ale nie chce aby potem sądziła jeszcze jakieś rzszczenia z tego tytułu. Jako że jest więcej osób dlatego późniejszy termin u notariusza.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Wrz 2022 10:03

Dzień dobry, Jeżeli jest Pan zainteresowany odpłatnym sporządzeniem takiego pisma, zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 50% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)