2022.06.15 godz. 19:36 Olszańska Linia, Podlaskie

Co robic

Wyjaśnienie sytuacji

Z dniem 30.05 dostałam wypowiedzenie umowy za mieszkanie +ustnie dodatkowe 2 tyg na znalezienie nowego mieszkania. Tak się stało mam mieszkanie ale wolne od 1.07 czy można mnie wyrzucić z tego gdzie jestem mam syna 3 lata i nie mamy gdzie isc

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Cze 2022 10:44

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)