2021.08.28 godz. 09:42 Lwówek, Wielkopolskie

Zabezpieczenie moejsca pobytu dziecka a jej wykonalnosc

Wyjaśnienie sytuacji

Dostalam zabezpieczenie miejsca pobytu dziecka przy mnie na czas trwania postepowania. Postanowienie jest wykonalne. Ojciec mimo to nie chce wydac dziecka. Co dalej mam zrobic aby dziecko odzyskac

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Milena Bernacka-Stachniałek

Iława, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Sie 2021 09:53

Pozostaje egzekucja tego orzeczenia jako roszczenia niepieniężnego.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)