2020.05.11 godz. 15:54 Siedlce, Mazowieckie

Zablokowanie konta przez komornika. Bez uprzedzenia

Wyjaśnienie sytuacji

Posiadam długi. Jedna sprawę przegrałam teraz mam już komornika. Dzisiaj zablokował konto. Na nie wpływają jedynie środki z 500 plus i zasiłek rodzinny. Nie pracuje aktualnie. Nie wiem co robić.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Wołczkiewicz

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Maj 2020 11:12

Dogadać się z wierzycielem i rozpocząć spłaty przez komornika - jednakże na zasadach, które umożliwiają Pani spłatę bez uszczerbku dla siebie i rodziny. Jeżeli to nie jest możliwe - otwarty pozostaje temat upadłości konsumenckiej.