2022.05.17 godz. 21:17 Poznań-Grunwald, Wielkopolskie

Zajęcie konta przez komornika, czy może dwóch komorników zająć całe wynagrodzenie?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, mam pytanie czy mając już zajęcie komornicze, okazuje się ze kolejny komornik zajmuje konto w innej sprawie. Czy mają prawo do zajęcia całego wynagrodzenia?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Maj 2022 17:57

Nie mają takiego prawa. Z egzekucji jest zwolnione minimalne wynagrodzenie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)