2019.10.15 godz. 13:49 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Zakaz wykonywania niektórych zajęć przez pracownika samorządowego

Wyjaśnienie sytuacji

będąc zatrudniona w dziale głównego księgowego mogę wykonywać dodatkowa działalność w formie biura rachunkowego??

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Dominika Gąsior

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Paź 2019 14:20

Witam, zakładając, iż jest Pan zatrudniony na umowie o pracę i nie ma w tej umowie zakazu konkurencji, to może Pan wykonywać działalność dodatkową. Pozdrawiam, Dominika Gąsior radca prawny