2019.07.25 godz. 12:23 Wrocław, Dolnośląskie

Reklamacja towaru niezgodnego z opisem .

Wyjaśnienie sytuacji

Zakupiłem towar , który pomimo opisu na stronie sprzedawcy miał pasować do mojego urządzenia jednak nie pasował , o czym przekonałem sie podczas użytku przedmiotu . Reklamacja nie został uznana ponieważ towar nosił znamiona użytkowania mimo , że sprzedawca przyznał na piśmie w uzasadnieniu odmowy uznania reklamacji iż ta część nie pasuje do mojego urządzenia pomimo opisu na jego stronie internetowej . Czy mogę jakoś dochodzić swoich praw ?

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Maciej Pewiński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Lip 2019 13:52

Dzień dobry, w tym przydapku warto przeanalizować czy będzie mógł Pan dochodzić swoich roszczeń z tytułu rękojmi. Czy nabywał Pan ten przedmiot jako konsument?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)