2020.04.21 godz. 21:58 Wrocław, Dolnośląskie

Zapytanie w sprawie sprzętu dla Biegłego Sądowego

Wyjaśnienie sytuacji

Pytanie może od Państwa dostane informacje, czy biegły sądowy z IT musi mieć bloker dyskowy (bloker zapisu) czy może być obudowa z funkcją blokady zapisu albo kabel SATA z Usuniętymi pinami zapisu, jaka jest ustawa prawna do wymagań wobec tego ? Planuje zostać biegłym bo w mojej okolicy brakuje biegłych IT ale te zapytanie mnie nurtuje, i nigdzie nie mogę uzyskać informacji Jak mogę użyć obudowy z blokadą zapisu i kabla z usuniętym pinem zapisu, że nie ma fizycznej dosłownie możliwości, oraz do tego np caine linux lub ubuntu z paladynem, by dostarczyć softowej jeszcze blokady, to czy ten zab

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Kwi 2020 11:41

odpowiem najprościej jak można - im lepszy sprzęt tym lepiej.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)