2022.09.07 godz. 01:41 Jarosław, Podkarpackie

Zarządzenie zastępczej kary pozbawienia wolności

Wyjaśnienie sytuacji

Dostałem pismo z sądu wydział orzeczeń karnych .Przebywam za granicą od 10 lat i przypadkowo mama odebrała i podpisała wezwanie. Pytanie.Czy zarządzenie kary na posiedzeniu może się odbyć bez mojej osoby nawet gdyby mama napisala pismo ze odebrała beż mojej wiedzy wezwanie .Nadmienię ze nie popełniłem żadnego przestępstwa karnego.Nie mam pojęcia o co chodzi w tej sprawie a jedynie domyślam się że chodzić może o jakiś dług bankowy moze.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Wrz 2022 18:10

Tak jesteśmy w stanie skutecznie pomóc -zapraszamy do bezpłatnej konsultacji tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)