2022.07.07 godz. 20:43 Częstochowa, Śląskie

Zastraszanie przez kierownika firmy pożyczkowej

Wyjaśnienie sytuacji

Mam opóźnienie w ratach jakiś 250 zł z 2000 zł , które spowodowane było utrata pracy Gdy powiadomiłam kierownictwo firmy pożyczkowej Europrovidus , że ureguluje W momencie wejścia mi świadczeń na dzieci bo nadal szukam pracy , jestem zastraszana Że o wszystkim dowiedzą się sąsiedzi , rodziną itd , że pani kierownik będzie trąbić klaksonem samochodu przed blokiem i uderzać w drzwi ile się da . Mam dzieci w tym jedno niepełnosprawne i nie wiem co mam robić , straszy mnie że będzie mnie nękać aż spłacę całość . Wpływa na moje psychiczne bezpieczeństwo . Jest bardzo wulgarna i krzyczy do tel.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Lip 2022 19:45

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.