2020.07.15 godz. 17:19 Białystok, Podlaskie

Zatajanie informacji medycznych o dziecku i o miejscu pobytu

Wyjaśnienie sytuacji

Były mąż umieścił naszą 16 letnią córke ośrodku bez mojej wiedzy i zgody. Od tygodnia nie mogłam się z nią skontaktować Były mąż poinformował mnie jedynie że córka jest w ośrodku w którym ma profesjonalną opiekę psychologiczną i że nie widzi powodu dla którego miał by mnie informować jaki to jest ośrodek ani powodu z jakiego się tam znalazła nie chce podać mi adresu ośrodka.Rozmowa z policją nic nie dała wie że będzie kierowany wniosek do sądu. Czy mam jakieś możliwości prawne aby uzyskać adres zanim bedzie pierwsza spawa za kilka miesiecy.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Katarzyna Jarosz

Krosno, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lip 2020 18:06

Szanowna Pani, aby właściwie móc odpowiedzieć na Pani pytanie, proszę wskazać, czy ma Pani ograniczoną władzę rodzicielską, czy też nie? Jeżeli władza jest ograniczona, to do czego? Z poważaniem, adw. Katarzyna Jarosz
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)