2023.08.30 godz. 00:07 Szczecin, Zachodniopomorskie

Zatrzymane prawo jazdy za jazdę pod wpływem narkotyków . Prawo jazdy znajduje się w prokuraturze.

Wyjaśnienie sytuacji

Z informacji udzielonych iż prawo jazdy znajduje się u starosty wynikło że zatrzymała je wirtualnie prokuratura co się może z tym wiązać?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Sie 2023 15:18

Szanowna Pani / Szanowny Panie, w opisanej sytuacji trzeba liczyć się z postępowaniem karnym.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)