2023.02.13 godz. 16:37 Tarnobrzeg, Podkarpackie

Zawiadomienie o zajeciu rachunku bankowego

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Mój partner dostał list od komornika sądowego O zajęciu rachunku bankowego.Nie wie za co i czy nie jest to przedawnione ?co może zrobić w tej sprawie ? Dziękuję za odpowiedź

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Lut 2023 09:02

Dzień dobry, proszę skontaktować się z właściwym komornikiem. Tam uzyskacie Państwo informację co jest podstawą egzekucji. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl