2023.01.03 godz. 18:03 Warszawa, Mazowieckie

jak wygląda dalsze postępowanie

Wyjaśnienie sytuacji

zdecydowaliśmy się na rozwód. Mamy wspólne mieszkanie na które wzięliśmy kredyt. Poł roku temu mąż sie wyprowadził i spłacał tylko połowę raty, pozostałe opłaty ponosiłam sama. Zależy mi na tym mieszkaniu dlatego wolałabym je zachować dla siebie. Jak wygląda postępowanie? chce to rozwiązać polubownie i bezkonfliktowo. Będę wdzięczna za pomoc

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Sty 2023 19:37

Dzień dobry, po rozwodzie należałoby dokonać podziału majątku. Jesli jest opcja ugody to można tego dokonać w formie aktu notarlnego u notariusza. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka @kancelaria-uranin.pl