2023.10.19 godz. 14:00 Wrocław, Dolnośląskie

Zerwanie umowy podpisanej online za kurs online

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, podpisałem w sierpniu online umowe o kurs zdalny online, 30 września kurs się zaczął. Chciałbym jednak zrezygnować. Szkoła mi odpisała, że jeśli chce teraz zrezygnować to muszę zapłacić i tak za całość. Bardzo proszę o poradę co mogę zrobić aby bez kosztowo zrezygnować lub np proporcjonalnie płacąc za te godziny na których byłem. Uczestnik może wypowiedzieć Umowę w dowolnym czasie z zastrzeżeniem, że rozwiązanie Umowy następuje po upływie okresu wypowiedzenia, który trwa do momentu zakończenia jej świadczenia przez Organizatora. W przypadku wypowiedzenia Umowy przez Uczestni

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Paź 2023 09:08

dzień dobry, proszę o przesłanie podpisanej umowy. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl