2022.10.21 godz. 22:51 Lublin, Lubelskie

Czy mogę odmówić składania zeznań?

Wyjaśnienie sytuacji

Złożyłam doniesienie na męża sprawa poszła z urzędu z &207 . Rozmawiałam z prokuratorem chce odmówić składania zeznań. Odesłał akta na komisariat i powiedział że tam mamy wszyscy odmówić składania zeznań. Czy to jest możliwe? I czy to zakonczy sprawę ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Maciej Tokarski

Stalowa Wola, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Paź 2022 13:31

Jak najbardziej jako osoba najbliższa może Pani odmówić złożenia zeznań. Pozdrawiam adw. Maciej Tokarski