2023.07.25 godz. 11:31 Trzebnica, Dolnośląskie

Złożyłam zawiadomienie w prokuraturze na moją sąsiadkę, która nasyla swoich byłych partnerów na mnie. Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania

Wyjaśnienie sytuacji

Moja sąsiadka co chwilę zgłasza na mnie nieprawdziwe informacje do opieki społecznej, policję, sądu. O złośliwym naruszaniu spokoju, że walenie w drzwi, że zaniedbuje moje dzieci. Jej byli partnerzy wypisują wydzwaniają grożąc mi. Złożyłam zawiadomienie w prokuraturze a powód odmowy wszczęcia postępowania jest formą odwetu i zemsty na zawiadomienia mojej sąsiadki wobec mojej osoby. Ponadto złośliwie sąsiadka notorycznie mi dokucza niszczy opinie społeczną niszczy wózek mojego dziecka. A policja moich zgłoszeń nie chce przyjąć twierdząc że jest konflikt sąsiedzki

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Lip 2023 13:18

Szanowna Pani, organy ścigania mogą zająć się sprawą gdy zostanie złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)