2022.11.25 godz. 11:29 Łódź, Łódzkie

Złożyłam zeznanie w sprawie spadku i darowizn po terminie, w zeznaniu podano za dużą wartość nieruchomości, 40letni dom 1.200.000zlnie poinformowano mnie że

Wyjaśnienie sytuacji

Nie poinformowano mnie że jest to o wiele za dużo podane, został mi naliczony spory podatek, chce się od tego odwołać, dostałam pismo z US że mogę się odwołać do dyrektora administracji, czy mogę jeszcze nanieść korektę w US czy już tylko pismo do dyrektora? I jak mam napisać to pismo?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Lis 2022 11:54

Korekta nie jest możliwa, pozostaje tylko odwołanie. Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a odpłatna pomocą w sporządzeniu takiego pisma, zapraszam do kontaktu.