2024.01.22 godz. 21:01 Przemyśl, Podkarpackie

Złożyłem wniosek o skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów jednak sąd zaprosił mnie na posiedzenie totalnie nie wiem jakimi argumentami mogę go przekonać

Wyjaśnienie sytuacji

Świeżo po wyrobieniu prawa jazdy w wieku 18 lat policja podjęła próbę zatrzymania do kontroli za wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych jednak ze stresu oraz braku środków na mandaty postanowiłem uciec skończyło się na zakazie prowadzenia pojazdów na okres 2 lat oraz pracach społecznych w wymiarze 120 godzin pracę odrobilem minął rok więc złożyłem wniosek o skrócenie zakazu sąd jednak zaprosił mnie na posiedzenie a ja nie mam pojęcia jakimi argumentami się bronić by wniosek został zaakceptowany czy bylibyście Państwo w stanie mi pomóc?Z góry bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Robert Różycki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Sty 2024 08:39

Dzień dobry, w Pana sytuacji należy się zgłosić do adwokata/radcy prawnego na konsultacje i/lub prowadzenie sprawy. Bez znajomości stanu faktycznego oraz akt sprawy nie sposób wskazać jak najlepiej argumentować. Pozdrawiam,