2024.02.12 godz. 09:56 Warszawa, Mazowieckie

Długi zmarłego Brata

Wyjaśnienie sytuacji

Zmarł mój Brat który nie posiadał żadnego majątku kto spłaca dlugi po zmarłym.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Lut 2024 10:38

Spadkobiercy, którzy w terminie nie odrzucili spadku po zmarłym. W pierwszej kolejności małżonek i zstępni, a w dalszej rodzice i rodzeństwo oraz krewni w dalszej linii.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)