2021.08.14 godz. 22:29 Pruszcz Gdański, Pomorskie

Sprzedaż samochodu nabytego prze spadek

Wyjaśnienie sytuacji

Zmarł mój tata i zostawił i nie zostawił testamentu. Są trzy osoby które mają notarialny akt dziedziczenia po moim tacie tj. Mama czyli żona oraz brat i Ja. W skład masy spadkowej wchodzi samochód, który chcielibyśmy but sprzedać. Proszę o informację w jaki sposób możemy tego dokonać, czy na umowie kupna sprzedaży muszą być wymienione 3 osoby , czy musimy przerejestowywac samochód?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Gru 2021 23:46

Wystarczy ze na umowie bedą 3 podpisy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)