2021.10.25 godz. 17:18 Gliwice, Śląskie

Zmiana wniosku pozbawienia praw rodzicielskich na ograniczenie praw rodzicielskich

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, złożyłam wniosek do Sądu o pozbawienie praw rodzicielskich zamiast wniosku o ograniczenie ich... Dzwoniłam do sekretariatu i powiedziano mi że jeszcze mogę zmienić ten wniosek tylko muszę napisać wniosek wniosku i nie bardzo wiem jak to zrobić...

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Magdalena Łazanowska-Majcher

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Paź 2021 21:10

Dobry wieczór, proszę ustalić w Sądzie sygnaturę sprawy pod którą został zarejestrowany wniosek o pozbawienie władzy rodzicielskiej. Po ustaleniu sygnatury, proszę sporządzić pismo, w którym oświadczy Pani, że modyfikuje Pani żądanie i obecnie wnosi Pani o ograniczenie władzy rodzicielskiej. Pismo musi zawierać sygnaturę i podpis oraz zostać złożone ( wysłane) w sądzie w dwóch egzemplarzach. Pozdrawiam