2022.03.01 godz. 00:40 Sosnowiec, Śląskie

Rozwód z mojej winy

Wyjaśnienie sytuacji

Żona chce się rozwieść z mojej winy bo wyszedłem z domu po kłutni na pultorej miesiąca. Powodem mojego wyjścia były kłótnie z żoną o alkohole które spożywała oraz jej nie stosowne zachowanie po spożyciu. Cz mając nagrania audio jak żona krzyczy na dzieci i ubliża wszystkim w domu oraz odgraża się mojej matce stanowi to jakiś dowód w sądzie na moją korzyść? Czy nagranie audio zrobione w domu jest dowodem w sprawie rozwodowej. Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Alicja Gradowska

Czeladź, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Mar 2022 21:57

Nagranie może być dowodem.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)