2024.02.07 godz. 08:35 Tarnowskie Góry, Śląskie

Zostałam okradziona przez brokera. Już nie ma kontaktu i moich pieniędzy.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. M.B.F- limited współpracowałam 2 miesiące straciłam około 70 tysięcy zł nie odzyskałam mój menadżer już mnie zablokował i niby ktoś z KNF jeszcze przed wypłata musiałam wpłacić i dostanę pieniadze . Od tamtej pory nie ma pieniędzy i ich. Teraz niby też firma czy platforma odzyskała moje pieniądze ale muszę zapłacić podatek lub za prawników w Wielkiej Brytanii bo jeżeli nie zapłacę to sprawa pójdzie do sądu . Teraz to jest https://user.kingsman-adv.org/dashboard mam im zapłacić najpierw 10.600 a później oni mają mi przelać moje pieniądze te co straciłam i zarobione. Proszę o radę.

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Mar 2024 13:47

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.