2024.01.03 godz. 09:40 Wrocław, Dolnośląskie

Zostałam oskarżona art. 278 § 1 kk w zw. z art. 12 § 2 kk

Wyjaśnienie sytuacji

Chciałabym się dowiedzieć jaka kara mi grozi, nie byłam wcześniej karana. Kradzież jest na kwotę około 2000

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Filec

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Sty 2024 12:33

Kradzież jest zagrożona karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd ma też możliwość na podstawie art. 37a k.k. orzec karę ograniczenia wolności (minimum 4 miesiące) lub grzywnę. Dodatkowo przy karze pozbawienia wolności możliwe jest zawieszenie wykonania kary skoro była Pani dotąd niekarana. Jeżeli potrzebuje Pani obrońcy, to prowadzę takie sprawy. Pozdrawiam, adw. Michał Filec

Zmodyfikowano dnia: 03 Sty 2024 12:38