2024.01.23 godz. 07:09 Środa Śląska, Dolnośląskie

Kradzież w pracy

Wyjaśnienie sytuacji

Zostalam oskarżona o kradzież towaru w miejscu pracy, przyznałam się do tego i podpisałam ugodę na 25tys jednak się z taką kwota nie zgadzam, pan nie chciał się ze mną inaczej dogadać i powiedzial że podpisuje ugodę albo kierują sprawę do sądu. Proszę o pomoc czy jest szansa i ktoś mógłby napisać mi odwołanie od tej ugody i próbować zawrzeć nowa na kwotę max 15tys? Chce naprawic szkoda i poczuwam się do winy jednak ta kwota nie jest adekwatna do tego co faktycznie zrobiłam.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Sty 2024 09:52

Dzień dobry. Tak, może Pani odstąpić od tej ugody, zwłaszcza gdy jest ona sprzeczna z prawem. Oczywiście musi Pani być świadoma faktu, że w przypadku skierowania aktu oskarżenia sąd może uznać Panią za winną (w zależności od dowodów kradzieży). Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)