2023.09.06 godz. 20:23 Zawiercie, Śląskie

Zostałam skazana na obróbki nie zrealizowałam ich mam teraz zamianę na karę pozbawienia wolności jak mogę ją wstrzymac bo przebywam na l4 i czekam na operację

Wyjaśnienie sytuacji

Zostałam skazana na przekroczenie debetu na karcie o 600 zł i go nie spłaciłam miałam wyrok odrobek i nie zrealizowałam ich ponieważ pracuje teraz po 6 latach walki o zamianę na zawieszenie lub grzywnę został wydany nakaz doprowadzenia do zk na karę pozbawienia powlnosci jak mogę cofnąć ten nakaz i odwołać sprawę lub ją umorzyć albo zawiesić

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Wrz 2023 21:40

Wniosek o wstrzymanie wykonania kary zastępczej pozbawienia wolności z jednoczesnym wnioskiem o przywrócenie kary ograniczenia wolności. Jeśli sąd uwzględni wniosek, kara zostanie wstrzymana do casu wykonania kary pierwotnej ograniczenia wolności (prace społeczne). Jeśli potrzebuje Pani obrońcy w tej sprawie, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl