2023.07.08 godz. 14:35 Poznań-Stare Miasto, Wielkopolskie

Oszustwo internetowe.

Wyjaśnienie sytuacji

Zostałem oszukany przez oszustów, którzy udawali prawdziwą pomoc Coinbase i z mojego portfela Coinbase Wallet ukradli kryptowalutę Ethereum. Ponadto wykonywali i wykonują dalej jakieś dziwne operace na kryptowalucie USDT. Prosiłbym o kontakt: > do prawnika mającego doświadczenie z oszustami i operacjami w cyberprzestrzeni > do experta blokchaine Z poważaniem andrzej.smie@gmail.com tel. 508 117 770

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Lip 2023 12:01

Dzień dobry, jeśli uważa Pan że doszło do popełnienia przestępstwa to może to Pan zgłosić do organów ścigania.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)