2022.11.17 godz. 21:34 Warszawa, Mazowieckie

Zostałem skazany zaocznie na 1.5 roku więzienie Co zrobić żeby sprawa poszła do ponownego żebym mógł się bronić??

Wyjaśnienie sytuacji

Nie wiedziałem że ta sprawa dotyczy mnie Odpowiadałem już w tej sprawie w 2017-2018r za zniszczenie kurtki za co zapłaciłem A w roku 2021 sprawa została na nowo zrobiona a teraz mam odpowiadać za groźby o co tu chodzi,jeżeli były groźby to dlaczego nie odpowiadałem w 2017-2018 roku ?? Tylko teraz ktoś coś wymyślił

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Lis 2022 10:36

Nie sposób odnieść się do sprawy, nie znając jej okoliczności ani szczegółów. Niemniej jednak w sytuacji wyroku zaocznego może Pan wnieść sprzeciw od wyroku zaocznego w terinie 7 dni od dnia doręczenia tego wyroku.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)