2021.04.10 godz. 21:37 Działdowo, Warmińsko-mazurskie

Jaki wyrok mogę dostać

Wyjaśnienie sytuacji

Zostałem zatrzymany z amfetamina będę miał w tej sprawie posiedzenie w maju. 3 dni temu pojechałem na starą żwirownie i cielem stara beczkę od ropy palnikiem przyjechała policja zabezpieczyli sprzęt oraz auto. Czy pójdę za kraty? Jaki wyrok mogę dostać?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Kwi 2021 21:27

Dzień dobry, przede wszystkim wymiar kary zależy od wielu czynników, w szczególności od tego ile miał Pan amfetaminy, czy był Pan wcześniej karany, czy ma Pan pracę itp. pozdrawiam