2020.11.05 godz. 13:17 Rzeszów, Podkarpackie

Zostałem złapany ze śladową ilością marihuany, co teraz?

Wyjaśnienie sytuacji

Zostałem złapany z 0,41g suszu marihuany netto, zostaly na mnie wykonane protokoly przeszukania itp.. Co teraz? Co mam zrobic, by wyjsc jak najlepiej z tej sytuacji czyli. co zrobic by sprawa zostala umozona.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Lis 2020 19:42

Dzień dobry, powinien Pan złożyć pisemny wniosek o umorzenie postępowania.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)