2020.01.15 godz. 07:39 Kraków, Małopolskie

Art.52.KP

Wyjaśnienie sytuacji

ZOSTAŁEM ZWOLNIONY Z PRACY MIMO TEGO ŻE POSTĘPOWANIE WYJAŚNIAJĄCE JEST W TOKU,DOSTAŁEM ART.52 KP A PRACOWNIK KTÓRY ZOSTAŁ ZŁAPANY NA GORĄCYM UCZYNKU ZWOLNIONY ZOSTAŁ ZA POROZUMIENIEM STRON CZY MOGĘ TO ZGŁOSIĆ W SĄDZIE?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Izabela Odziemiec

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Sty 2020 14:49

Jeśli się Pan/Pani nie zgadza z decyzją pracodawcy należy przygotować odwołanie do sądu pracy