2022.09.11 godz. 11:35 Nakło nad Notecią, Kujawsko-pomorskie

Zatrzymane prawo jazdy

Wyjaśnienie sytuacji

Zostało zatrzymane prawo jazdy za jazdę pod wpływem podobno wyszła amfetamina, jestem pewien że nie jest to możliwe. Co mogę zrobić i jakie podjąć kroki by odzyskać uprawnienia?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Bystrzejewski

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Wrz 2022 12:56

Witam, Dziękuję za przesłane informacje. Są one niemal kompletne, jednak w celu uzyskania pełnego opisu sprawy przesyłam link do formularza. Proszę o wejście na stronę  https://legalnajazda.pl/formularz-jazda-po-uzyciu-pod-wplywem-srodka-odurzajacego/  wypełnienie go i odesłanie. W odpowiedzi prześlemy analizę sprawy dobraną do przedstawionego stanu faktycznego. Analiza sprawy na tym etapie jest bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi obowiązkami. Pozdrawiam