2022.11.25 godz. 12:19 Stare Gliwice, Śląskie

Zostały mi przedstawione zarzuty o art 286.1k.k

Wyjaśnienie sytuacji

Witam.zostalem osobą podejrzana o przestępstwo z art.286.1 k.k przy przesłuchaniu powiedziałem ze leczę się psychiatrycznie i odwykowo.W bardzo szybkim tempie otrzymałem postanowienie prokuratury o zgłoszenie się na badanie psychiatryczne w dniu wczorajszym.Zadzwonilem do pani prokurator informując iż zazywam bardzo silne leki psychotropowe i nie jestem w stanie odpowiadać na pytania,po czym otrzymałem informację że mam iść bo inaczej zostanę doprowadzony przez policję,poszedłem na te badanie i nie udzieliłem żadnej informacji gdzie zostalem wyrzucony z gabinetu.co mi teraz grozi za to.

Odpowiedzi prawników:

Mediator

BEATA STEFANIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Mar 2023 16:25

Witam specjalizujemy sie w tego typu sprawach , zadane przez Państwa pytanie wymaga poszerzenia o pewne informacje - zapraszamy do telefonicznej BEZPŁATNEJ - konsultacji z naszym działem prawnym tel 507437019 . Pozdrawiam