2022.02.14 godz. 12:13 Dąbrowa Górnicza, Śląskie

Zwrot Nadpłaconych pieniędzy od Firmy Neum Pretium ,to była pożyczka koniczynka

Wyjaśnienie sytuacji

Witam moje raty ugody skończyły się w lutym 2020roku,ale do października 2021r wpłacałam pieniądze bo nie wiedziałam że skończyła mi się pożyczka. Firma ta od grudnia 2021r do teraz nie chce wypłacić mi nadpłaconych pieniędzy,dzwonię tam w każdy dzień i tylko mnie zbywają .Wysłałam do nich 7 grudnia list polecony ,16 grudnia meila z dowodami wpłat jeszcze dwa dodatkowe meile z ponagleniem i oczywiście nikt od grudnia do teraz od nich do mnie nie zadzwonił a nie żadnej wiadomości tylko ja dzwonię .Proszę o poradę bo już nie wiem jak odzyskać moje pieniądze.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Alicja Gradowska

Czeladź, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Lut 2022 16:36

Proszę rozważyć wniesienie do sądu pozwu o zapłatę.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)